قوانین و مقررات

قوانین و مقررات توکا فوتو با هنرمندان

 1. کلیه آثار نمایش داده­‌شده در سایت باید منطبق با قوانین کشور ایران و فرهنگ عمومی جامعه باشد. مسوولیت تخطی از این امر بر عهده هنرمند ارایه دهنده اثر می باشد.
 2. هنرمند تعهد می‌­دهد فقط آثاری که خود خالق آن بوده و مالکیت معنوی و اجازه فروش آن را در اختیار دارد، برای فروش در سایت عرضه نموده و اطلاعات مربوط به اثر را با دقت و به درستی وارد نماید، در غیر این صورت متعهد به جبران خسارات ناشی از درج اطلاعات نادرست در قبال سایت، خریدار اثر و سایر مدعیان احتمالی می­‌باشد.
 3. تصمیم­‌گیری در پذیرش یا عدم پذیرش و حذف آثار و نحوه نمایش اثر در سایت توکا فوتو در شرایط زمانی مختلف بر عهده توکا فوتو خواهد­بود.
 4. ارسال عکس‌­های دیگران و یا عکس‌­های اینترنتی در سایت اکیدا ممنوع است و در صورت مشاهده، اثر مورد نظر حذف و عضویت کاربر خاطی برای مدت محدود یا دایم لغو خواهدشد.
 5. به دلایل فنی و مدیریتی ، و مرتبط‌­بودن امتیاز عکس­‌ها و نظرات و تاثیر آنها بر کاربران دیگر، امکان حذف عکس از طرف کاربر یا به درخواست کاربر موجود نمی­‌باشد.
 6. برخی از عکس­‎‌های با کیفیت با ذکر نام عکاس ( احتمالا در ابعاد کوچکتر ) در صفحه اختصاصی توکا فوتو در فضاهای مجازی به نمایش گذاشته می­‌شوند.
 7. درج هر گونه آدرسی اینترنتی یا غیر اینترنتی، شخص یا عمومی، ایمیل های تبلیغاتی و به طور کلی هر گونه مطلب که جنبه تبلیغ داشته‌­باشد در کلیه قسمت­‌های سایت اعم از درج بر روی عکس یا درج در قسمت نظرات اکیدا ممنوع است و مدیریت مجاز به حذف یا ویرایش آن می­‌باشد.
 8. هنرمند باید توضیحات مربوط به فروش را، در هنگام ارسال عکس در کادر “توضیحات” درج نماید. بدیهی است که هنرمند نسبت به شرایط و توضیحاتی که درج کرده‌است تعهد دارد و خریدار حق هیچگونه اعتراضی فراتر از شرایطی که هنرمند متعهد شده‌است را ندارد.
 9. توجه داشته باشید عکس‌هایی که از چهره انسان­‌ها برای فروش قرار می‌­دهید حتما باید رضایت افراد ( یا اولیای افراد) حاضر در عکس را برای انتشار عکس داشته‌­باشید. عکاسان حرف‌ه­ای می دانند هر عکسی که از چهره انسان می­‌گیرند باید رضایت انتشار آن را هم از فرد مورد نظر بگیرند.

قوانین و مقررات مربوط به مراجعین سایت

 1. کاربران باید با هویت واقعی  در سایت ثبت نام کنند و تنها امکان استفاده از یک نام کاربری را دارند و باید با ایمیل‌های درست و معتبر ثبت نام کنند، در غیر اینصورت اطلاعات کاربری آن­‌ها ویرایش یا بطور کامل از سیستم حذف خواهد شد.
 2. هنگام درج نظر یا امتیاز دادن به عکس‌های دیگران، به دلیل رعایت موازین اسلامی و قوانین حاکم بر کشور پیش از قرارگرفتن نظرات بر روی سایت، پس از تایید ادمین نظرات بر روی سایت قرارداده می­‌شود.
 3. درج هر گونه آدرسی اینترنتی یا غیر اینترنتی، شخص یا عمومی، ایمیل­‌های تبلیغاتی  و کلا هر گونه مطلب که جنبه تبلیغ داشته باشد در کلیه قسمت­‌های سایت اعم از درج بر روی عکس یا درج در قسمت نظرات اکیدا ممنوع است و مدیریت مجاز به حذف آن می‌باشد.

قوانین و مقررات مربوط به توکافوتو در قبال مشتریان

 1. خرید کالا از فروشگاه توکا‌فوتو بر مبنای قوانین و آیین‌نامه‌­های موجود در توکافوتو و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می­‌پذیرد.
 2. خریدار اثر، اجازه هرگونه کپی، تکثیر و تولید از روی اثر خریداری شده را نخواهد داشت.
 3. خریداران در هیچ صورتی حق مالکیت معنوی آثار را ندارند و این حق همواره در انحصار صاحب اثر می‌باشد. به عنوان مثال ادعای مالکیت اثر و شرکت در مسابقات هنری و …همواره برای صاحب اصلی اثر محفوظ است.
 4. با توجه به چاپ و تولید هر اثر با ابعاد و ابزار سفارش شده از سوی خریدار، امکان لغو سفارش، تعویض یا مرجوع نمودن آن نخواهد بود.
 5. کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می­باشند اطلاعات صحیح را به طور کامل درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
 6. درحراج مکانیزه در هر اعلام قیمت بخشی از هزینه اعلام شده بلوکه شده و در صورت عدم برنده شدن عودت داده می‌شود. در صورت برنده شدن و عدم خرید، این بخش از هزینه عودت داده نمی‌شود.